2025-yil 13–14-mart kunlari Jizzax shahridagi “Olimpiya zaxiralari kolleji” binosida hududiy tarmoqlararo sanoat yarmarkasi bo‘lib o‘tdi.
2025-yil fevral oyida Kia, Chery va Haval sotuvlari: tahlil va statistika
Kia’ning 2025-yil fevral oyida sotilgan avtomobillari soni 1 676 donani tashkil etdi.
Jizzaxda Kia dilerlik konferensiyasi: yangi modelning CKD-ishlab chiqarilishi va 2025-yil uchun strategik reja
2025-yil 20-fevral kuni Jizzax shahrida O‘zbekistonda brendni rivojlantirishda muhim bosqich bo‘lgan Kia yillik dilerlik konferensiyasi bo‘lib o‘tdi. Tadbirda ADM Global kompaniyalar guruhi, Kia mintaqaviy shtab-kvartirasi vakillari, brendning mamlakat bo‘ylab barcha hududlaridan rasmiy dilerlari, shuningdek, MDH bo‘yicha Kia prezidenti Im Jeu ishtirok etdi.
ADM Global kompaniyalar guruhi “I Xalqaro Namangan Avtofestivali”da
2025-yil 22-fevral kuni Namangan shahrida ilk bor o‘tkazilgan “I Xalqaro Namangan Avtofestivali” avtomobil ishqibozlari uchun unutilmas tadbir bo‘ldi.
KIA Qazaqstan delegatsiyasi ADM Jizzakh zavodiga tashrif buyurdi
2025-yilning 17-20-fevral kunlari KIA Qazaqstan delegatsiyasi turli soha mutaxassislari o‘rtasida tajriba almashish maqsadida ADM Jizzakh zavodiga tashrif buyurdi.
Kia, Chery va Haval avtomobillari sotuvi statistikasi: 2025-yil yanvar oyida o‘zbekistonliklar brendlarning qaysi modellarini tanladi
ADM Global kompaniyalar guruhi O‘zbekistonda Kia avtomobillari sotuvi bo‘yicha yanvar oyi yakunlarini sarhisob qildi. 2025-yil yanvar oyida yana 2007 nafar iste’molchi Janubiy Koreya brendini tanladi.