Bir kechada ikkita yangilik: Kia O‘zbekistonda yangilangan Sportage va Carens modellarini taqdim etdi
2026-yil 10-yanvar kuni Toshkentda yangilangan Kia Sportage va Kia Carens modellari taqdimoti bo'lib o'tdi. Kia brendining O'zbekistondagi rasmiy distribyutori – ADM kompaniyalar guruhi tomonidan tashkil etilgan tadbir doirasida avtomobillarning dizayni, jihozlanishi va texnik qismidagi asosiy o'zgarishlar namoyish etildi, shuningdek, O'zbekiston bozori uchun rasmiy narxlar e'lon qilindi.
ADM Jizzakh’da Vatan himoyachilari kuni nishonlandi
ADM Jizzakh korxonasida kasaba uyushmasi tashkiloti bilan hamkorlikda 14-yanvar — Vatan himoyachilari kuniga bag'ishlangan tantanali ma'naviy-ma'rifiy tadbir tashkil etildi.
Dekabr oyida rekord darajadagi avtomobil sotuvlari: Kia +26,7%, Chery +50,5% va Haval +64,2%
2025-yil dekabr oyi Ozbekiston bozorida Kia, Chery va Haval avtomobil brendlari uchun eng sermahsul oylardan biri ga aylandi – 5 611 dona avtomobil sotildi.
ADM Street Art Challenge: muralchilar uchun ochiq tanlov
Bu kuzda bizda rassomlar tanlovi o'tkazildi va bugun uning natijasini ekranda emas, balki to'g'ridan-to'g'ri zavodimiz devorlarida ko'rish mumkin.
ADM Global va Sojitz Corporation hamkorlikda sa’y-harakatlarni birlashtirmoqda: O‘zbekiston va Yaponiya sanoat hamkorligining yangi bosqichi
ADM Global kengayishda davom etmoqda va xalqaro hamkorlikning yangi bosqichiga chiqmoqda. Bugungi kunda kompaniyalar guruhi yirik sanoat loyihalarida tobora ko'zga ko'rinarli ishtirokchiga aylanib bormoqda, dunyoning yetakchi korporatsiyalari bilan sheriklik esa uning uchun yangi rivojlanish istiqbollarini ochmoqda.
ADM Jizzakh zavodida ISO 37001:2016 standartiga muvofiq ichki audit bo‘yicha trening muvaffaqiyatli yakunlandi
ADM Jizzakh zavodida korrupsiyaga qarshi ISO 37001:2016 xalqaro standarti talablari asosida xodimlarning bilim va malakasini oshirish maqsadida ichki audit bo'yicha trening tashkil etildi.